Loading...
O Firmie2018-09-24T09:23:58+00:00

INWIS Sp. z o. o. oferuje zarządzanie realizacją inwestycji, doradztwo w wyborze lokalizacji inwestycji i strategiczne planowanie projektu. Ponadto zajmuje się uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień poprzedzających projekt inwestycyjny.

Świadczymy usługi projektowe we wszystkich branżach na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektu koncepcyjnego poprzez projekt budowlany, kończąc na projekcie wykonawczym.

Realizujemy kompleksowe procedury postępowania przetargowego do wyłonienia wykonawcy robót budowlanych lub projektowych wraz z przygotowaniem umowy włącznie.

Realizujemy monitoring przebiegu procesu Inwestycyjnego z wykonaniem pełnych procedur odbiorowych, do uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zgodnie z warunkami FIDIC.
Na życzenie Inwestorów zarządzamy realizacją inwestycji zgodnie ze standardami BIM (Building Information Modeling).

Dysponujemy kadrą techniczną o wysokich kwalifikacjach (z możliwością komunikacji w języku angielskim), wymaganymi środkami oraz wyposażeniem, a także doświadczeniem w realizacji dużych inwestycji.

Nasza firma realizowała m.in. kompleksowy nadzór inwestorski robót budowlanych i montażu technologii budowy fabryki opon dla firmy Bridgestone w Stargardzie, Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie oraz fabryki LM Wind Power Blades w Goleniowie.

Każda z tych inwestycji miała wartość ponad 200 milionów euro. Naszym atutem jest również to, że specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inżynierskiej inwestorów zagranicznych, dla których w ostatnim okresie zrealizowaliśmy m.in.: magazyny zbożowe wraz z technologią w Baniach (dla CM Partners Sp. z o. o.), magazyny zbożowe wraz z technologią w Karsku i Wójcinie (dla Grupy Producentów Rolnych Karsko Sp. z o. o.), budowa Zakładów Przetwórstwa Mięsnego wraz z technologią w Goleniowie (dla BBP Sp. z o.o.), terminal przeładunkowy w porcie Świnoujście (dla Bunge Company), centrum logistyczne w Goleniowie (dla STYLPIT Sp. z o. o.), elewatora w Stepnicy (dla WIB Sp. z o.o.), halę magazynową wraz z częścią biurową w Goleniowie (dla Abena Polska Sp. z o.o.), realizacja fermy produkcji łososia (dla Salmon Jurassic Sp. z o. o.).

Aktualnie realizujemy budowę hotelu kategorii 4* w Świnoujściu dla Hotel Hamilton Dobosz S.K., budowę zespołu hotelowo-rekreacyjnego w Szczecin-Dąbie dla TIAN YU Sp. z o.o., zespołu budynków biurowych przy ul. Południowej w Szczecinie dla firmy AGATRANS PROPERTY S.A., budowę hotelu ​4* TROFANA​ w Międzyzdrojach oraz budynku Oceanarium w Międzyzdrojach oraz przebudowę obiektów magazynowych w Goleniowie dla BESTSELLER COMMERCE POLAND Sp. z o.o..

Prace wykonujemy z należytą starannością, co potwierdzają otrzymane referencje.